משתלות, משתלה – משתלות וצמחים בגלרי
פרחים משלוחי פרחים

זרי פרחים
יין ושוקולדזר מתוק זרי פירותעציצים סידורי פרחים זרי פרחים

משתלות הן ללא ספק המקום בו תוכלו למצוא כל דבר הקשור לעולם הפורח והצומח.

משתלות
פרחים אילת
משתלת צמחים

 

למי מכם שאינם מסתפקים בחנויות פרחים אלא רוצים לבחור את הפרחים רק על-פי תפרחתם, יפה ככל שתהיה, אלא משורשיהם - תרתי משמע - מוזמנים לבקר במשתלות השונות, אשר פזורות ברחבי הארץ . במשתלות הרבות תוכלו להתוודע אל סוגי הצמחים השונים, להתייעץ עם המומחים -  עובדי המשתלות - באשר למיקום הצמחים בבית  ו/ או במרפסת, מה היא העונה המועדפת לשתילה, לכמה אור זקוק הצמח ולאיזו לחות, מהי תכיפות ההשקיה הרצויה, על איזה מצע-גידול מתאים לגדלו, כיצד להרבות זרעים ועוד.

באמצעות ביקור  במשתלות ברחבי הארץ,  תוכלו להכיר את מגוון ההיצעים שיש למשתלות השונות להציע לכם.

תוכלו לרכוש שתילים רכים ולשתול אותה בגינתכם.  תוכלו גם, כמובן, לרכוש מגוון של עציצים מוכנים ולהעניקם מתנה, לקנות צמחי תבלין לגיוון התה ומאכלים שונים ולהעשרת טעמיהם.

אינכם נדרשים למומחיות אבל בוודאי תוכלו להסתייע במומחים  העובדים במשתלות. למי מכם שרוצים, יכולים ומוכנים להשקיע זמן ומאמץ בהכנת גינות-נוי סביב ביתם יוכלו למצוא במשתלות את מבוקשם. בהצלחה.

משתלות בארץ


באופן יחסי בישראל יש מספר עצום של משתלות. אנחנו אוהבים פרחים, עציצים, עצים ואנחנו אוהבים לגדל אותם אצלנו בחצר, במרפסת ובתוך הבית כדקורציה חיה ומיוחדת. הרי אין כמו טיפת ירוק וכמה נגיעות של צבע בכדי לחמם כל חלל, להאיר כל מקום וליפות באופן מידי את כל הסביבה.

ההיצע המרשים של משתלות לאורכה ולרוחבה של המדינה יכול להיות קצת מבלבל לגנן המתחיל ואפילו גננים מנוסים ביותר לא תמיד קולעים בול ולעיתים בחירת משתלות לא נבונה עלולה לעלות לכם במחיר כל החזון הירוק שלכם, עם עצים שתשקיעו בהם שנים רק בכדי לגלות שהשתיל המקורי היה חלש או עציצים שנחלשים מהר מאד אחרי שהם יוצאים מהמשתלה.
אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים משתלות או אם נחלתם יותר מידי אכזבות בתחום וודאי יש לכם לא מעט שאלות בנושא, ננסה כעת לענות על המרכזיות שבהן:

איך יודעים לאיזה משתלות ללכת?
בתור התחלה, דרך טובה לגלות משתלות איכותיות היא לשאול שכנים, חברים או בני משפחה עם גינות מטופחות, בדרך כלל גננים אמיתיים ישמחו לשתף אתכם במידע על הגינה שלהם ועל משתלות מומלצות באזור. אם אין לכם מישהו כזה במעגל הקרוב אליכם תוכלו לפנות אל מנוע החיפוש המועדף עליכם ולחפש אחר ביטויים כמו "משתלות מומלצות" או "משתלות איכותיות", גם המילה משתלות בשילוב עם מיקומכם הגיאוגראפי יניב תוצאות רבות, מכאן מתחיל תהליך קצר של הכנת שיעורי בית, כמו בכל קנייה גם עם משתלות יש לעשות קצת עבודת הכנה אבל רק ככה תוכלו להיות בטוחים שאתם מתעסקים עם משתלות באמת טובות.

האם חייבים ממש פיזית ללכת למשתלה?
אז זהו שלא. בדומה לענפים אחרים גם בעלי משתלות ביצעו ורבים מהם מבצעים בימים אלו את המעבר אל רשת האינטרנט כך שלא צריך להתאמץ יותר מידי בכדי למצוא משתלות שימכרו לכם את כל מה שאתם צריכים ו/או רוצים לגינה שלכם, לחצר, למרפסת או למשרד. בחלק גדול מהמקרים תמצאו כי אתרי משתלות עשו מעבר מלא ומוצלח ביותר של כול המשתלה אל האתר והגולשים יכולים לקבל את אותה חוויה בדיוק כמו בחנות רק באמצעות המחשב האישי שלהם מתי שבא להם ומאיפה שמתאים להם.

טיפ לסיום - כשאתם מחפשים משתלות תחפשו משתלות שמציעות גיוון רחב ככל האפשר. אומנם משתלות שמשקיעות בגיוון מוציאות יותר כסף על אחזקת הצמחים במשתלה אך הן מאפשרות לכל הלקוחות למצוא משהו שמתאים להם.

תמיד זכרו: הזמנת פרחים באינטרנט זה גלרי

www.prachim4u.co.il

נבחרת הפורטלים מבית פרסום יעיל (2009) בע"מ

שימושון

פרחים

נופש בקיבוצים

מסעדות

צימרים רומנטיים

צימר

צימרים

אטרקציות

כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ  כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד,כל המפורסם באתרי החנויות המופיעות בפורטל על אחריות החנויות המפורסמות בלבד.

  טלפון: 074-7010444 , פקס 04-6772440 , email: pirsumyail@orange.net.il